„Avengers: The Kang Dynasty” oficjalnie bez reżysera!

DeadlineJakub Marciniak15 listopada 2023 21:03
„Avengers: The Kang Dynasty” oficjalnie bez reżysera!

Deadline poinformowało, że oficjalnie Destin Daniel Cretton opuścił pokład Avengers: The Kang Dynasty!

Reżyser bynajmniej jednak nie zdecydował się na opuszczenie Marvel Studios, wręcz przeciwnie. Cała jego uwaga zostanie teraz przekierowana na Wonder Mana, serial, który tworzy na Disney+. Gdy ten projekt zostanie zakończony, rozpocznie zdjęcia do Shang-Chi 2. Nie mamy żadnych informacji, czy scenariusz do tego filmu w ogóle powstaje, ani na czym jego fabuła miałaby się skupić. Nie wiemy też, co w związku z zapowiadanymi serialami, rozwijającymi losy pobocznych bohaterów pierwszej odsłony.

Informacja ta bez wątpienia nie uciszy plotek o tym, że Marvel zdecydował się porzucić historię Kanga i stworzyć nową podstawę pod Secret Wars, które ciągle jest planowane jako wielki event zamykający Sagę Multiwersum. Samo The Kang Dynasty zostanie jednak najpewniej skasowane lub przebudowane w kompletnie nowy projekt. Póki co Michael Waldron (twórca pierwszego sezonu Lokiego oraz scenarzysta ostatniej odsłony przygód Doktora Strange’a) cały czas pracuje nad scenariuszem do Secret Wars, a reżyser pozostaje niewybrany.

Cretton jest showrunnerem i reżyserem paru odcinków Wonder Mana. Serial ukaże się pod banerem MCU Spotlight, który ma wyróżniać projekty Marvela skupione na pojedynczych bohaterach i historiach skromnych, czasem wręcz intymnych. W głównej roli ujrzymy Yahyę Abdula-Mateena II.

Zapraszamy do lektury naszego tekstu, w którym podsumowaliśmy obecne problemy Marvela.

Jeśli podoba się Wam nasza praca oraz działalność i chcecie nas wesprzeć, możecie nam postawić wirtualną kawę. To nam bardzo pomoże w rozwoju!Postaw mi kawę na buycoffee.to