„Gladiator II” na pierwszym zwiastunie!

Paramount PicturesJakub Marciniak09 lipca 2024 15:49
„Gladiator II” na pierwszym zwiastunie!

Gladiator II debiutuje na pierwszym zwiastunie, który kilka miesięcy temu zawładnął publicznością na CinemaConie.

Ledwo co dostaliśmy pierwsze zdjęcia z Gladiatora II, a już możemy oglądać jego debiutancki zwiastun. Ridley Scott powraca z jednym ze swoich najważniejszych dzieł i przedstawia je w nowym wydaniu.

Zawartość trailera pokrywa się z tym, co o filmie wiedzieliśmy już z licznych relacji czy wycieków. Główna fabuła skupi się na historii Luciusa (Paul Mescal), który pragnie wywrzeć zemstę na Imperium Rzymskim. Jego gniew koncentruje się zwłaszcza na Marcusie Acaciusie granym przez Pedro Pascala. Rzymski generał jednocześnie okazuje się jego przyszywanym ojcem. Sam Lucius z nieznanych przyczyn został porzucony przez matkę w okresie dzieciństwa, po wydarzeniach z oryginalnego Gladiatora.

Poza Mescalem, Pascalem i Connie Nielsen w obsadzie ujrzymy również oczywiście Denzela Washingtona. Aktor zagra Macrinusa – szarą eminencję całych wydarzeń i wskazuje się go jako najjaśniejszy punkt całej obsady. Czy tak jest, przekonamy się już 15 listopada!

Gladiator II (Paramount)

Przypominamy także o naszym tekście, w którym zebraliśmy wszystkie informacje, również te historyczne, o Gladiatorze II. Dowiecie się z niego między innymi, jak historia, którą dla Scotta w scenariusz zamienił Davida Scarpa, wpisuje się w prawdziwe dzieje Rzymu; szczególnie okres rządów dwóch cesarzy: Gety i Caracalli. Tak jak pierwowzór, tak i kontynuacja będzie bowiem mieszaniną prawdy, fikcji i legend, a jego głównym tematem ma stać się dziedzictwo oraz jak to, co zostawił po sobie Maximus, zostaje wypaczone lub jak podnosi innych i motywuje ich do stania się kimś lepszym.

Jeśli podoba się Wam nasza praca oraz działalność i chcecie nas wesprzeć, możecie nam postawić wirtualną kawę. To nam bardzo pomoże w rozwoju!Postaw mi kawę na buycoffee.to